par
Kontakt z Kancelarią Locus Lege

Kancelaria Prawna Locus Lege
ul. Świerkowa 38/3
81-526 Gdynia Orłowo

tel\fax: +48-58-711-68-68
www:   www.locuslege.pl


e-mail: kancelaria@locuslege.pl
r.pr. dr Karolina Janiec-Janowska - k.janiec-janowska@locuslege.pl
r.pr. Alina Łęczowska - leczowska@locuslege.pl
r.pr. Radosław Dyki - dyki@locuslege.pl
r.pr. Michał Janowski - janowski@locuslege.pl
Małgorzata Kozubal - m.kozubal@locuslege.pl
Piotr Kajut - kajut@locuslege.pl

Mapa dojazdu


Kancelaria Locus Lege znajduje się na parterze kamienicy Orłowska Bryza położonej w Gdyni Orłowo, w sąsiedztwie przystanku SKM oraz Centrum Handlowego Klif, przy ulicy Świerkowej 38.

Dzięki takiemu położeniu dojazd do Kancelarii jest niezwykle dogodny - zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Dla osób poruszających się samochodem do dyspozycji jest wygodny i bezpłatny parking, znajdujący się przy Centrum Handlowym Klif, do którego wzjazd znajduje się od strony Alei Zwycięstwa. Spośród środków komunikacji miejskiej mają Państwo do dyspozycji pociąg SKM oraz komunikację autobusową i trojlebusową.